- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyDignus: Jak ve školce sdílet fotky a videa z akcí?

Dignus: Jak ve školce sdílet fotky a videa z akcí?

Jak ředitel mateřské školky nebo rodič určitě dobře víte, jaké problémy jsou spojené se sdílením fotografií ze společných akcí nebo výletů, kterého se děti účastní. Díky nejnovějším nařízením Evropské Unie týkajících se ochrany osobních údajů je totiž jakákoliv publikace fotografie malého dítěte velmi ošemetná. I na tuto situaci jsou však schopni reagovat zkušení vývojáři se specializovaným informačním systémem Dignus.

Bezpečné sdílení fotek

Webová aplikace Dignus sice v minulosti doznala přejmenování, takže v současné době ji na trhu najdete pod jiným názvem, ale i tak si zachovala prakticky všechny své funkcionality. Velkou výhodou je možnost zabezpečeného sídlení fotek a videí ze společných akcí. Ty jsou dostupné pouze konkrétním rodičům nebo skupinám rodičů. Přístup pro všechny rodiče je pak zaheslovaný, takže bez větších problémů odpovídá nařízení GDPR, protože oprávnění o sdílení informací můžete kdykoliv zrušit.

Další užitečné funkce

Kromě online nástěnky sloužící pro publikaci fotografií a videí, má aplikace pro mateřské školy řadu dalších užitečných funkcí. Jako ředitel či ředitelka určitě oceníte možnost evidence dokumentace školy, kterou už nemusíte skladovat ve fyzické podobě. Kromě toho jsou v softwaru evidovány plány na požární evakuaci nebo dokumenty k BOZP a řada dalších formulářů. Nyní máte všechny tyto formuláře na jednom místě v přehledné a intuitivní aplikaci.

Mohu si aplikaci zakoupit?

Pokud vás aplikace pro školky oslovila, pak není nic jednoduššího než se obrátit na její tvůrce. To učiníte prostřednictvím formuláře na webových stránkách, kde si objednáte vyzkoušení demoverze. Ta obsahuje všechny funkcionality, a navíc je optimalizována přímo pro vaši mateřinku nebo dětskou skupinu. Budete-li spokojení, obdržíte kompletní přihlašovací údaje a za pravidelné měsíční poplatky můžete začít software plně využívat.

Sídlení fotek a videí už se nemusíte obávat. investujte několik set korun do specializovaného softwaru a využijte na maximum jeho užitečné funkce.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek