- Komerční sdělení -finance
DomůBydleníNová řada chladniček Fresco – čerstvý vánek v chlazení

Nová řada chladniček Fresco – čerstvý vánek v chlazení

Značka Candy uvádí novou řadu volně stojících a vestavěných chladniček Fresco. Jejich vnitřní XXL prostor i ve standardní velikosti staví na flexibilitě s až 100 různými možnostmi uspořádání, aby vyhovovaly všem životním stylům.

Díky technologii Total No Frost Circle+ s rovnoměrným prouděním vzduchu umožňují ukládat potraviny kdekoli chcete, a přitom zachovat jejich čerstvost. Navíc jsou vybaveny připojením k Wi-Fi – prostřednictvím mobilní aplikace hOn získáte sadu inteligentních funkcí, které usnadní život v kuchyni. S Inventory Assistant sledujte dobu spotřeby vašich potravin, Smart Food Locator vám poradí, kam v danou chvíli potraviny nejvhodněji umístit. Chladničky řady Fresco jsou vyvíjeny a vyráběny v nově otevřené evropské továrně skupiny Haier Group v Rumunsku.

TOTAL NO FROST CIRCLE+ – ZABRAŇTE TVORBĚ NÁMRAZY A SNIŽTE MNOŽENÍ PLESN A BAKTERIÍ AŽ O 94 %*

Uchovávejte své potraviny čerstvé o 40 %* déle a vyhněte se jejich plýtvání, ať je skladujete kdekoli. Díky technologii Total No Frost Circle+ je zaručeno rovnoměrné proudění vzduchu, a tedy i homogenní teplota a vlhkost na každé polici a v každém rohu vaší chladničky. Technologie také zabraňuje tvorbě námrazy a ledu uvnitř mrazničky a snižuje množení plísní a bakterií až o 94 %**. Tomu pomáhá také speciální úprava proti plísním na těsnění chladničky i mrazničky.

APLIKACE hOn – ZKONTROLUJTE SVÉ ZÁSOBY JÍDLA A NÁPOJŮ PROSTŘEDNICTVÍM APLIKACE

Díky aplikaci hOn můžete svoji chladničku spravovat přímo ze svého chytrého telefonu. Ovládejte teplotu a režimy vaší chladničky, ať jste kdekoli. Navíc v případě potřeby, jako je vyšší venkovní teplota nebo velké množství skladovaných potravin, můžete aktivovat funkce Super Cool nebo Super Freeze, abyste zajistili, že všechny vaše potraviny budou dokonale uchovány. Funkce Invertory Assistant vás upozorní na data lhůty spotřeby. Zabráníte tak plýtvání potravinami a optimalizujete své výdaje. Smart Food Locator pořadí, kam a jak nejlépe uložit potraviny. Máte chuť na chlazený drink nebo limonádu? Vyberte si svůj oblíbený nápoj, potvrďte jej v aplikaci spolu s typem balení, objemem a počáteční teplotou. Funkce Smart Drink Assistant navrhne, jak dlouho trvá, než se drink vychladí, a dostanete upozornění prostřednictvím chytrého telefonu, jakmile dosáhne správné teploty.

VYUŽIJTE XXL PROSTOR A AŽ 100 MOŽNOSTÍ JEHO USPOŘÁDÁNÍ

Chladničky Candy Fresco disponují větším vnitřním prostorem i při zachování standardního rozměru, navíc variabilní police a přihrádky umožňují až 100 variant uspořádání a nabízejí tak nevídanou flexibilitu. Unikátní je vestavná chladnička v šířce 70 cm. Při výšce 193 cm nabídne až o 50% větší úložnou kapacitu.*** Police z bezpečnostního skla jsou extrémně bezpečné a odolné pro skladování všech vložených potravin. Jejich zaoblený a elegantní design také usnadňuje čištění, aniž by se do štěrbin usazovaly nečistoty.

PRAKTICKÁ ZÁSUVKA COOL BOX NA OVOCE A ZELENINU

Happy woman opening the fridge and taking food from the upper shelf

Zásuvka Cool Box umožňuje optimální skladování ovoce a zeleniny díky mechanické regulaci vlhkosti a zajistí, že zůstanou déle čerstvé a svěží.

EXTERNÍ DISPLEJ A LED OSVĚTLENÍ

Upravte teplotu prostoru chladničky a mrazničky pomocí jediného termostatu. Intuitivní externí displej umožňuje nezávisle nastavit teplotu chladničky (od 2° do 8°) a mrazničky (od -16° do -24°). LED osvětlení ušetří 90% energie, má 50krát lepší viditelnost a 30krát delší životnost ve srovnání s tradičním osvětlením. Chladné světlo z LED svítilny je zcela bez oteplujícího účinku, a navíc zachovává organoleptické vlastnosti potravin.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek